Nordic Dermo Organic Care

Bitkinin Gücü, Bilimin Uzmanlığı!

İsveç’in endemik bitkilerinden aldığı güçle kurulan Bionnex Laboratuarları, doğanın ve bilimin birleşiminden aldığı ilhamla cilt problemleri için doğal, etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Dermatolojik olarak test edilen ve hipoalerjenik formüller içeren Bionnex ürünleri, doktorlar ve eczacılar tarafından önerilmekte ve aynı zamanda cilt bakımında doğallığı önemseyen herkes için iyi bir çözüm ortağı olmaktadır.

Yaptığı bilimsel çalışmalar ile alanında öncü bir marka olmayı ana vizyon olarak benimseyen Bionnex, dermatoloji alanında yenilikçi çalışmalar yapmaya ve bu alanda yeni değerler üretmeye devam etmektedir.

Klinik çalışmaları yakından takip eden Bionnex, dünyanın önde gelen laboratuvarları ve doktorları ile iş birlikleri yaparak; cilt problemlerinin nedenlerinin daha iyi anlaşılması ve bu problemlere daha kalıcı çözümler sunabilmek için çalışmaktadır.

Doğadaki çözümlerin hiçbir zaman tükenmeyeceğini inanan Bionnex Laboratuarları, kullandığı yüksek teknoloji ekipmanlar ile bilim ve doğayı bir çözüm olarak sunmakta, araştırma ve geliştirme üzerine her geçen gün daha da fazla yoğunlaşmaktadır.