Nordik Bitkilerinin Gücünü Dermatolojiye Taşıyan Bir Marka: Bionnex

Nordik endemik bitkilerinden esinlenerek kurulan Bionnex Laboratuvarları, bilimin gücünü de yanına alarak saç ve cilt sorunları için doğal, etkili ve uzun süreli sonuçlar veren çözümler üretmektedir. Carex Sweden markası olan Bionnex, dermotolojik alanda sunduğu “Nordic Organic Care” yaklaşımı ile insan sağlığına ve cildine gerekli değeri en doğal hali ile vermektedir. 

Bilim ve Doğanın Sunduğu Değerlerle Ar-Ge ve Üretim 

Ürettiği her ürünün temelinde nordik doğasının etkisini içerisinde barındırmaya önem veren Bionnex, bilimin ışığında hipoalerjenik formüllerle ürettiği ürünleri ile dermatolojik tedavilere destek bakım sunmaktadır. 

Ar-Ge çalışmalarına Nordik Bölgesi’ne ait endemik ve zengin bitki kaynaklarını da dahil ederek yön veren Bionnex Laboratuvarları, alanında uzman doktor ve eczacılarla birlikte cilt sorunlarına kalıcı ve etkili çözümler geliştirmektedir.

Bionnex araştırma ve geliştirme ekibi, İsviçre’nin ve Fransa’nın önde gelen laboratuvarları ile de iş birliği içerisindedir.

Yüksek Kaliteli, Temiz ve Güvenilir İçerik

Bionnex Laboratuvarları’nda geliştirilip, üretilen ürünler kimyasal içermezken dermatolojik ve klinik olarak test edilmektedir. Organik ve doğal içeriklerden oluşan Bionnex ürünleri Nordik bitkilerinin güvenirliliği ve gücünü yansıtmaktadır.

Cilt bakım kategorisini dermokozmetik alanda destekleyen Bionnex ürünleri, dermatolojik güvenlik ilkelerine uygun üretilirken; her cilt tipine ve cilt hassasiyetine uygun şekilde özenle geliştirilmektedir.

Geçmişten günümüze, her zaman güvenilir klinik araştırmalardan yararlanan Bionnex,  önemli bilgi kaynaklarına sahip laboratuvarlar ile yaptığı iş birlikleri sayesinde yeni geliştirdiği her ürünün güvenliğini ve etkinliğini de doğrulatmaktadır.

Çevreye ve Ekosisteme Sisteme Saygılı Üretim

Doğadan aldığı ilham ile kurulan Bionnex, doğayı ve doğada yer alan tüm canlılarının değerliliğini önemsemektedir. Bu nedenle, Bionnex Laboratuvarları ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.